Referencje

Telefon do firmy „Zenon Tepper i Syn” dostałem od znajomego. Wcześniej do naprawy pralki wzywałem różnych serwisantów, ale dopiero ta firma dała mi pełną satysfakcję. Naprawy realizują szybko, bezproblemowo, a co najważniejsze znają się na rzeczy, a rachunek za usługę zawsze jest przystępny. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej firmy.

Przemysław Steinke

Piekarnia Benus
www.benus.pl


Polecam firmę „Zenon Tepper i Syn” Pracując w służbie zdrowia czystość naszej odzieży roboczej jest na wagę złota, rozumie to też pan Zenon. Kiedy nasza pralka zawodzi zawsze możemy liczyć na szybką naprawę urządzenia. Zawsze mamy udzieloną gwarancję po naprawie, a raz usunięta usterka nie pojawia się ponownie, co miewało miejsce w przeszłości, gdy naszą pralką zajmował się inny mechanik. Serdecznie polecam.

Maria Friebe

Pracownia Rentgenowska Jeżyce


Pralki i zmywarka w naszej firmie mają „ciężkie życie”, duże przebiegi, nie dbanie przez pracowników o sprzęt co jakiś czas doprowadza do ich awarii. Na szczęście od pięciu lat zajmuje się nimi pan Marek (czasem także pan Zenon). Zawsze otrzymuję rzetelną informację o stanie i kosztach naprawy, a jeśli zachodzi potrzeba pan Marek sam sugeruje zmianę urządzenia. Bez problemu naprawiają urządzenia różnych producentów. Nasza współpraca zawsze przebiega miło i sympatycznie. Zarówno pan Zenon jak i pan Marek potrafią zrozumieć potrzeby klienta i dostosować się do nich. Rzetelność, uczciwość i krótkie terminy to ich największe atuty.

Mirosław Trzeciak

MPTS Poznań
www.mpts.pl


W 1993 roku przywiozłem z Niemiec zmywarkę Miele. W tamtych latach niełatwo było o naprawę tego urządzenia, a jeśli już kogoś znalazłem to rezygnował jak tylko usłyszał producenta sprzętu. Po długich i mozolnych poszukiwaniach w końcu trafiłem do Pana Zenka, który podjął się naprawy mojej zmywarki. Dzięki niemu moje leciwe Miele działa do dziś. Przez te wszystkie lata Pan Zenek, a później także Pan Marek naprawiali naszą pralkę i zmywarkę. Najważniejsze dla mnie jest to, że mogę im w pełni zaufać. Zawsze mam szczerą opinię co do stanu sprzętu, dlatego też pralkę mam kolejną, bo poprzednia była już wyeksploatowana i odradzili mi jej dalszej naprawy, a zmywarka choć wiekowa, bez problemów nadal działa. Sądziłem, że wyzwaniem dla nich będzie pralka którą mam w mojej stoczni, ale tu także zostałem mile zaskoczony. Choć często zdarza mi się ją pozapychać to zawsze szybko usuwają zator i pralka znów działa.

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że w ich słowniku nie występuje pojęcie „nie da się”. Jeśli trzeba, części sprowadzą od producenta, gdy jest możliwość stosują części zamienne wysokiej jakości, lecz nie oryginalne, by ograniczyć koszty naprawy. Nie wyobrażam sobie, bym mógł oddać mój sprzęt w inne ręce. Gorąco polecam skorzystanie z usług tej firmy.

Adam Kłoskowski

Stocznia AdamBoats
www.adamboats.pl